Хебър продължава с победите в контролите

Новакът във Втора лига Хебър постигна четвърта поредна победа в контролите, след като се наложи с 3:0 над тима на Банско.

Двубоят се игра на стадион "Свети Петър" в пиринския град, а гостите поведоха с 2:0 още до 20-ата минута чрез Георги Недялков и Божидар Васев.

Веднага след почивката Васев вкара и втория си гол в мача, с което оформи крайното 3:0. Дебют за Хебър направи новото попълнение Томислав Папазов, който вчера бе преотстъпен от Левски.

До момента играчите на Николай Митов са спечелили всичките си контроли и още не са допуснали гол. По-късно днес, от 18:00, отново в Банско, те ще изиграят още една контрола. Съперник в нея е тимът на Беласица.