Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 1:0

Кайсар на Стойчо Младенов измъкна победа в 97-ата минута (видео)

Кайсар, воден от Стойчо Младенов, записа много ценна победа в 16-ия кръг от първенството на Казахстан. Тимът на легендата на ЦСКА се наложи с 2:1 като гост на Ордабаси, а решителното попадение падна в седмата минута на добавеното време. Успехът изравни двата отбора по точки, но Кайсар вече е 4-и в таблицата заради по-добрата си голова разлика и уверено крачи към участие в Лига Европа.

Гостите поведоха в 37-ата минута с гол на Куле Мбомбо, но в 40-ата Тохтар Жангилишбай изравни. В герой за Кайсар се превърна Оркен Махан, който донесе трите точки в 97-ата минута.

Лидер в Казахстан е Тобол с 38 точки, следван от Астана с 35. Бившият тим на Станимир Стоилов изненадващо загуби у дома от Кайрат, който е трети с 32 точки.

В следващия кръг Кайсар гостува на седмия Шахтьор (Караганди), воден от Николай Костов.

ОРДАБАСИ - КАЙСАР 1:2 (1:1)