Скалони е оптимист за Аржентина срещу Венецуела

Селекционерът на Аржентина Лионел Скалони е оптимист преди четвъртфинала за Копа Америка срещу Венецуела. Двубоят е тази вечер от 23,00 часа.

До този момент Лео Меси и компания не се представят убедително, след като записаха загуба с 0:2 от Колумбия, равенство 1:1 с Парагвай и победиха аутсайдера Катар с 2:0, за да преодолеят групите.

"Тази победа ни зареди с увереност. Усещането ни е много позитивно. Тактиката ни е да упражним висока преса от първата минута и да отбележим ранен гол, който да ни даде спокойствие", каза 41-годишният специалист.