Царско село не се затрудни срещу Спартак (Плевен) (видео+галерия)

Отборът на Царско село записа лесен успех с 3:1 над Спартак (Плевен) в контролна среща в столицата. Мачът започна с гол още в 3-ата минута, когато новото попълнение Андерсон Кордейро бе спънат в наказателното поле и дузпата бе превърната в гол от Георги Минчев. В 13-ата минута Емануил Манев направи много добър пробив по фланга, центрира добре и Минчев реализира втория гол в срещата. Третото попадение бе дело на Светослав Диков. Точен за плевенчани пък бе Ивайло Иванов.

57 Царско село - Спартак Плевен

Първата интересна ситуация дойде в 3-ата минута, когато бранител на гостите направи дузпа, а зад топката застана Георги Минчев, който се разписа от бялата точка. Второто попадение отново бе дело на голмайстора. Той засече с глава майсторско центриране на Емануил Манев.

Последваха още две положения пред вратата на Спартак. Първо Диков, а после и Сергей Георгиев пропуснаха да се разпишат. Все пак бившият футболист на ЦСКА 1948 стигна до гол в контролата. Той бе изведен на перфектна позиция и с десния крак се разписа за 3:0.

В края на срещата тимът от Плевен стигна до почетно попадение. В негов автор се превърна Ивайло Иванов.

ЦАРСКО СЕЛО: Мартин Димитров (46 – Иван Чворович), Веселин Минев (46 – Ивайло Марков), Раян Даскалов (46 – Стойчо Папазов), Густаво Роса (46- Родриг Нанителамио), Евертон Диас (46 – Георги Хашев), Антонио Георгиев, Борислав Балджийски (46 – Божидар Кацаров), Емануил Манев, Андерсон Кордейро (58 – Родни Антуи), Светослав Диков, Георги Минчев (46 – Сергей Георгиев)

СПАРТАК ПЛЕВЕН: Станислав Антонов, Станислав Иванов, Тони Паликрушев, Цветелин Иванов, Димитър Димитров, Тихомир Тодоров, Ивайло Раденцов, Траян Димитров, Валентино Макавеев, Янислав Иванов, Адриян Димитров (Цветан Петров, Ивайло Иванов, Христо Тодоров, Благовест Ленков, Павел Петков, Любомир Тодоров, Георги Грозчев)