Хубчев даде почивен ден на левскарите

Отборът на Левски направи тази сутрин възстановяване след мача с руския шампион Зенит, след което получи пълна почивка от наставника на тима Петър Хубчев. Бившият селекционер даде свободен ден на своите играчи, които трябваше преди това задължително да направят възстановителни процедури. Както е известно, "сините" изиграха два мача в рамките на 72 часа. Първо 26-кратните шампиони на България отстъпиха с 0:1 от лидера във втора дивизия на Бразилия Ред Бул Брагантино, а вчера със същия резултат загубиха и от руския първенец. Предвид тежките натоварвания през последната една седмица в Австрия, а също така, че тимът няма на разположение два състава, доста от играчите играха почти 180 минути. Затова Хубси остави футболистите да починат, като от утре заниманията се подновяват.

Както е известно, тимът има още две проверки на австрийска земя. На 1 юли срещу Тюркгюджю-Атаспор (Мюнхен), а ден по-късно и срещу шампиона на Швейцария - Йънг Бойс.