Обновеният ЦСКА 1948 отнесе Струмска слава (видео+галерия)

Отборът на ЦСКА 1948 победи с 4:0 Струмска слава в първата контрола на двата тима в предсезонната подготовка. "Червените" бяха по-добри през цялото време и логично се поздравиха с успех в проверката, която се игра в с. Говедарци. Попаденията за тима на Петко Петков реализираха Кристиан Николов, Валентин Йосков, Андон Гущеров и Виктор Зоров. Доста от новите имена в обновения състав на "червените" намериха място на игрището. Успехът на ЦСКА 1948 можеше да бъде и двойно по-голям.
65 ЦСКА 1948 - Струмска Слава

В 15-ата минута Николов посрещна с глава центриране отляво на Денислав Александров и матира стража на Славата. Така Солетата реализира първия "летен" гол за "червените".

В 22-ата минута друго ново попълнение - Вальо Йосков, опъна мрежата за 2:0. Младокът шутира от средна дистанция и след неособено добра намеса на вратаря топката попадна в рамката.

След пет минути Гущеров напомни за себе си. Голмайсторът на ЦСКА 1948 получи топката в близост до целта и резултатът бързо набъбна на 3:0. В последните минути на първата част Тони Иванов пропусна от няколко метра, стреляйки неточно в аут.

През второто полувреме "червените" пропуснаха още 2-3 гола при опасни разбърквания пред вратата на Струмска слава, но все пак не мина без гол. Тийнейджърът Виктор Зоров - Зоро получи пас от Тони Иванов и с глава покачи на 4:0.

Така ЦСКА 1948 започна с победа в контролите. Първенството във Втора лига започва след месец, като от "червения" клуб обявиха, че се целят само и единствено в първата позиция.