Гризман вкара гол в последния си мач за Атлетико (видео)

Звездата на Атлетико Мадрид Антоан Гризман изигра последните си минути с екипа на "лос рохибланкос". Французинът дори се разписа от дузпа при загубата с 1:2 от Бейтар в контрола, играна в Йерусалим. В състава на Диего Симеоне се появиха почти всички основни футболисти, но без напускащите през лятото Диего Годин, Хуанфран и Филипе Луиш.

За  Бейтар с капитанската лента излезе 39-годишният Йоси Бенаюн - една от легендите на израелския футбол. С две години по-младият Тал Бен Хаим също започна сред титулярите.

Домакините поведоха в 14-ата минута с гол на Маор Бузагло, а четвърт час по-късно Диего Коща се контузи и беше изнесен на носилка. Бразилецът с испански паспорт пропусна голяма част от сезона заради травма, а в края на кампанията отнесе солидно наказание от федерацията. Днес той пострада след остро влизане на защитник на Бейтар.

Гризман смени Коке на полувремето и много скоро изравни. Бъдещото ново попълнение на Барселона вкара от дузпа, отсъдена за игра с ръка на бранител в жълто. В 58-ата минута отново Бузаго попадна в прегръдките на съотборниците си. Нападателят напредна при бърза контра на домакините и преодоля Антонио Адан.