Никола Спасов: Три дни почивка, 20 минути награждаване и доказахме, че сме най-добри

Наставникът на Царско село остана доволен след победата с 2:1 над Арда, дошла непосредствено след награждаването на първенеца във Втора лига.

"Беше трудно, тридневна почивка, 20 минути награждване, концентрацията и адаптацията към мача беше трудна. Радвам се, че свършихме с победа, за да докажем, че сме най-добрия отбор. Доказахме, че бием всички, с изключение на ЦСКА. Изиграхме интересен мач, не беше лош, имахме положения, можехме да изпуснем победата, но нямаше да е фатално. За удоволствие на собственика и хората тук, стана интересно и весело тържество, събраха се много хора за нашите възможности, имаше деца, всички искаха да победим. Това беше хубавото днес.

91 Царско село - Арда (Кърджали) 2:1

В никакъв случай няма да решим бъдещето ми днес вечерта, беше закачка това. Ще седнем и ще си поговорим, но няма да е вечерта. Имаме желание и двете страни, но не мога в момента категорично да ви кажа. Нормално е, нямам и предложения други, така че най-вероятно може да стигнем до компромисно положения и да се разберем. На практика почти всички тук ще останат за следващия сезон, повечето от тях заслужават да играят в Първа лига, достатъчно работиха в годините, за да заслужат това", заяви Адмирала.