Вход / Регистрирай се

На Загорчич му прилоша след мача с Локо (Пд)

На Загорчич му прилоша след мача с Локо (Пд)

Наставникът на Славия Златомир Загорчич не се яви за интервю непосредствено след края на мача с Локомотив (Пловдив), завършил 2:2 в столицата. Специалистът заяви, че му е лошо и на негово място застана помощникът му Мартин Кушев.

"Пропускаме много положения, което не е добре. Знаем слабостите си. Такъв е моментът, да се надяваме, че в следващите мачове ще изглеждаме по-добре. И в предния мач поведохме с 2:0. Получава се така, че с първото влизане към нашата врата става гол. Със сигурност загубите оказват влияние, но форматът е такъв и чакаме следващия мач. За нас дали сме първи, или втори… В баражите трябва да играем по друг начин. Има ли други предупредени от отбора? Има, да, но сега няма да споделя кои са", каза Кушев.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички