Кошмарен мач за наш национал в Англия! Направи две дузпи до 22-ата минута и получи червен картон (видео)

Националният вратар на България Димитър Евтимов изигра кошмарен домакински двубой за Акрингтън Стенли срещу Лутън. Стражът направи две дузпи, реферът му вдигна два жълти картона за провиненията и той трябваше да напусне игра още в 22-ата минута.

Първият 11-метров наказателен удар бе още в 4-ата минута, но Евтимов поправи грешката си, демонстрирайки невероятен рефлекс и спаси удара от бялата точка на Колинс.

В 22-ата минута той отново фаулира футболист на противника, което му костваше втори жълт и респективно червен картон. Резервният страж на Акрингтън не успя да отрази шута и Лутън откри резултата. В крайна сметка гостите, които са лидери в Лига 1, спечелиха двубоя с категоричното 3:0.

Тимът на Евтимов пък е на 16-а позиция от 24 отбора.