Спартак (Плевен) премина победоносно и през Козлодуй

Лидерът на Северозападната Трета лига Спартак (Плевен) продължи победния си ход с 1:0 като гост на Първа атомна (Козлодуй) в мач от 24-ия кръг на първенството. Това бе най-малкото, с което се отърваха домакините. До 10-ата минута съперникът им създаде четири стопроцентови възможности, от които оползотвори една. В 5-ата минута точен бе Преслав Антонов. В 12-ата той разтресе и напречната греда, а до края на първото полувреме пропиля още две чисти положения.

Такова не успя да реализира и партньорът му в атака Ивайло Иванов. През второто полувреме плевенчани намалиха темпото, но пак доминираха. Капитанът Цветан Петров и Иванов пак бяха близо до попадение, но не вкараха. Съперникът им пък не застраши ниво веднъж отсрещната врата.