Московските Локомотив и ЦСКА с нежелано реми (видео)

Московското дерби между Локомотив и ЦСКА от 24-ия кръг на Премиер лигата на Русия завърши без победител - 1:1. Това обаче не бе добър резултат и за двата отбора, които може още повече да изостанат в борбата за титлата.

Домакините от Локо първи взеха преднина в мача в 13-ата минута, когато Фьодор Смолов прати центриране по земя в наказателното поле, където Бенедикт Хьоведес се бе включил в предни позиции и засече отблизо за 1:0.
В 40-ата минута обаче ЦСКА изравни. Фьодор Чалов получи извеждащ пас, финтира защитник и с удар по земя вкара за 1:1.

Този резултат се запази до края на мача и Локомотив остава на 2-ата позиция с 43 точки и 5 по-малко от лидера Зенит (Санкт Петербург), който играе тази вечер. ЦСКА пък заема 4-ото място с 41 точки.