Любослав Пенев с предложение към БФС след поражението от Ботев Пд

Наставникът на ЦСКА-София - Любослав Пенев, заяви след загубата от Ботев (Пловдив) с 2:3 в първия полуфинал за Купата на България, че иска Николай Йорданов да свири всички мачове на “червените” до края на сезона.

“Няма как от 90 минути да пропиляваме 15-20 от тях. Остава още един мач. Ние ще си направим нужните заключения. Получи се отворен двубой. Не може по такъв начин главният съдия да разваля такъв мач. Имаше много пропуски в тази среща. Имам едно предложения към БФС и съдийската комисия. Нека този съдия да ни свири всички мачове до края на сезона. Той е много добър и безпристрастен. Жалко е, че пречат на труда и на това, което създаваме непрекъснато. Концентрираме се за мача, който предстои, не мислим за реванша. Не искам да коментирам какво ще правим срещу Левски. Нека първо проведем 1-2 тренировки. В реванша с Ботев няма да почнем със загубени 15-20 минути. Домакинският фактор ще даде отражение. Ще издържим физически”, заяви Пенев.