Росен Кирилов: Гъргоров е голяма класа

Наставникът на Витоша (Бистрица) Росен Кирилов поздрави своите футболисти след класическата победа с 3:0 над Етър.

71 Витоша (Бистрица) - Етър (Велико Търново)
“Успяхме да създадем повече положения и да вкараме три гола. Особено през първото полувреме създадохме много положения на контраатака. Това тренираме. Когато имаме пространства, излизаме по най-бързия начин. Важно за самочувствието на момчетата е в два мача да вкараме пет гола и да запазим чиста мрежа. Концепцията е същата, но днес Гъргоров внесе повече класа. Качествата му са неоспорими и е голяма класа за българския футбол. Радвам се за Вълчанов. Направи силен мач, вкара гол, можеше да отбележи и втори. Ще гледаме всички играчи да вземат участие в следващите мачове. Мислим за плейофите. Очакваме да видим кой ще стане четвърти в другата група. Ще бъде трудно, но ще се борим”, коментира Кирилов.