Кешерю: Левски вкара напрежение в края! Пак ще спечелим титлата

Голмайсторът на Лудогорец Клаудиу Кешерю заяви след дербито с Левски, че той и колегите му са свикнали да играят под напрежение. "Орлите" не дадоха шанс на "сините" и спечелиха с 2:0. Румънецът вкара своя гол №100 с фланелката на шампионите.

"Труден мач, както винаги срещу Левски. Беше трудно, както последния път на "Герена". Добре че вкарахме гол в края на първото полувреме и през второто създадохме положения пак, вкарахме гол и приключихме мача. Можеше да завършим мача по-хубаво, но те вкараха напрежение в края. Ние сме първи, ние сме Лудогорец, с напрежение или без, продължаваме без да гледаме назад.

61 Левски - Лудогорец I

Всички играем един за друг. След три години и половина още има ентусиазъм, още има емоция у нас да идваме и да тренираме заедно, всяка сутрин. И продължаваме. Нямахме гол по-дълго време и беше малко тежко, да вкараме за 1:0 беше много добре за самочувствие, за краката. Всичко излиза от краката и всичко се вижда вече по-точно. Беше много важно да вкараме гол преди почивката. Ние сме тук и ще играем до край. Ние знаем как да играем с напрежение! Миналата година беше същото положение, тази година пак ще направим така", каза румънският реализатор.