Калиакра разгроми Волов (Шумен)

Калиакра (Каварна) се отприщи и разгроми у дома Волов (Шумен) в среща от първенството в Трета лига – Североизток. Още в началото от пряк свободен удар гостите поведоха в резултата, използвайки неумелата намеса на вратаря Николай Петров, който по принцип е полеви играч, но застана на вратата поради контузиите на титулярите. В края на полувремето Денис Андреев изравни след шут от рамките на наказателното поле.

В началото на втората част футболистите на Калиакра от корнер, изпълнен от Николай Красимиров, реализираха за 2:1. Радостта на Каварненци обаче трая малко, защото също от корнер и разбъркване в наказателното поле шуменци се добраха до равенството 2:2. Последва масиран натиск на домакините и в рамките на близо 30 минути те реализираха 5 гола във вратата на Добромир Дочков, дело на Иван Стоянов – 3:2, Стефан Николов – 4:2, Мартин Михайлов -5:2, Дилян Димитров – 6:2. Крайното 7:2  оформи с автогол защитник на Волов (Шумен).