Геша: Работим в много трудни условия

Наставникът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша призна превъзходството на Арда (Кърджали), но похвали своите футболисти въпреки загубата с 1:3.

“Започнахме плахо мача. Дадохме на Арда възможността да играе. Хубавото е, че успяхме да изравним. Допуснахме нелеп гол в края на полувремето, което ни смачка. Започнахме добре второто полувреме. Поздравявам отбора на Арда за победата. Стана добър мач и поздравявам футболистите. Направиха това, което могат. Проявяваме характер в почти всички мачове. Не си спомням да сме били бездушни. Психологически беше ефектът на полувремето. Опитахме се да коригираме някои неща и настройката за игра. Лошото е, че загубихме. Доволен съм. На нас точки не ни трябват, не гоним класиране. Искаме да играем. Млад отбор сме с перспектива. Не знам какво е състоянието на Траян Траянов. Травмата обърка плановете ни. Доколкото знам, ще играем мачовете си във Варна. Работим при много трудни условия. Ако видите в какви условия тренираме, няма да повярвате”, коментира Геша.