Царско село не се затрудни и срещу Лудогорец 2

Отборът на Царско село постигна нов успех във Втора професионална лига. Играчите на Никола Спасов победиха с 2:0 Лудогорец 2 в Разград. Точни за гостите от София бяха Георги Минчев (16) и Емануил Манев (56). “Червените” са лидер в класирането с актив от 64 точки. “Орлите” пък са на 14-о място с едва 22 пункта.

Първата интересна ситуация дойде след само 60 секунди игра. Нападателят на гостите Георги Минчев стреля във вратата на “орлите”, но Даниел Наумов успя да се справи със ситуацията.

В 16-ата минута Георги Минчев откри резултата в Разград. Таранът заби своя 22-и гол от началото на сезона във второто ниво на българския футбол.

В 34-ата минута Ивайло Климентов стреля към вратата на столичани, но Мартин Димитров спаси. Секунди по-късно отново Климентов опита да се разпише, но опитът му не намери целта.

Малко преди края на първата част Борислав Балджийски шутира, но отново стражът на “зелените” се справи.

В 47-ата минута Димитър Митков нанесе удар към вратата на Царско село, но нападателят на “орлите” не успя да затрудни Димитров.

В 56-ата минута гостите стигнаха до втори гол в Разград. В негов автор се превърна резервата Емануил Манев.

До края на срещата не се случи нищо интересно и битката на стадион “Гнездо на орли” завърши без нови попадения.

ЛУДОГОРЕЦ 2 - ЦАРСКО СЕЛО 0:2

0:1 Минчев (16)
0:2 Манев (56)