Борислав Цонев титуляр при победа на Интер Запрешич

Българският халф Борислав Цонев игра като титуляр за Интер Запрешич при победата на хърватския тим с 3:2 срещу НК Локомотива в мач от 28-ия кръг на местното футболно първенство.

Юношата на Левски и бивш халф на Берое напусна терена в 74-та минута, като секунди по-рано Карло Мухар вкара за Интер и изравни за 2:2. Преди това се разписа и бившият нападател на Славия - Сердер Сердеров, а за Локомотива точни бяха Кристиян Якич и Лука Иванушец.

Интер спечели трите точки с гол от дузпа на Игор Постонски в 85-та минута и по този начин зае седмо място в класирането с 27 пункта. Локомотива е на четвърта позиция с 44.