Бербатов се снима с легендите на Тотнъм (видео)

Димитър Бербатов се подготви за участие в мач на легендите на Тотнъм, като си направи селфите с някои от най-големите имена в историята на клуба. Българската звездаиграа за “шпорите” срещу легендите на Интер на новия стадион на лондончани.

Бербо започна срещата от резервната скамейка, заедно с Пол Гаскойн, а атаката на Тотнъм в началото на срещата водеше Юрген Клинсман. Българинът влезе в игра през второто полувреме и се разписа с глава в 68-ата минута за 4:4.

Мачът завърши с успех на Интер с 5:4. Другите голове за Тотнъм бяха дело на Теему Тайнио, Роби Кийн и Алан Нилсен. За Интер вкараха Давид Суасо на два пъти, Хуан Себастиан Верон, Никола Вентола и Хюсеин Харджа.

Българинът не пропусна да се снима именно с Клинсман, Гаскойн, Давид Жинола и своя приятел Роби Кийн.