Томаш: До първия гол ЦСКА доминираше тотално, проблемът на Берое не е спортно-технически

Наставникът на Берое Александър Томаш обяви, че е доволен от пердставянето на неговия отбор, който загуби с 0:2 от ЦСКА-София на “Армията”.

“Отстъпихме в агресията и до първия гол ЦСКА доминираше тотално. След това момчетата се успокоиха, изнесохме играта, създадохме една стопроцентова ситуация.

През второто полувреме изпълнихме плановете. Не дадохме шанс на техните крила, които са много бързи, и на халфовете им, които са агресивни. Създадохме две ситуации, но не ги реализирахме.

Футболистите показаха характер. Имам забележки към някои хора, но ще си ги оставя за съблекалнята. Като цяло трябва да се работи много.

Мисля, че днес футболистите бяха по различен начин на терена. Индивидуалната класа на играчите на ЦСКА си каза думата, няма какво да се лъжем”, коментира Томаш, който е категоричен, че трите поредни загуби на заралии в първенството не са продиктувани от спортно-технически проблем.

“На един треньор багажът винаги наполовина му е събран. Аз работя със сърце и душа. В едно съм убеден - проблемът не е спортно-технически. Темата е много дълга и не му е тук мястото.

Ако паузата можеше да дойде преди три кръга, щеше да е още по-добре за нас.

Видно е, че се намираме в лоша ситуация, причините са много, но ще излезе като оправдание. Всеки мач излизаме за победа. Намираме се на три точки от четвъртото място и ще дадем всичко от себе си”, завърши Томаш.