Нюкасъл измъкна точка след драма

Нюкасъл измъкна една точка при гостуването си на Борнемут, след драматичен развой в края на срещата, която завърши 2:2. Мат Ричи изравни за "свраките" в 94-ата минута. Бившият играч на Челси се разписа след страхотен удар от воле.

Саломон Рондон откри резултата в самия край на първото полувреме след великолепно изпълнение на пряк свободен удар от границата на наказателното поле. Борнемут обърна мача през втората част с два гола на Джошуа Кинг. Удар на Калъм Уилсън пък бе избит от голлинията.

"Черешките" са 11-ти в класирането с актив от 40 точки, а тимът на Рафа Бенитес е 13-ти, на шест точки над зоната на изпадащите.

БОРНЕМУТ - НЮКАСЪЛ 2:2