Бойко Борисов бележи, "Бистришките тигри" отиват на финал

Ветераните на Пирин Благоевград  загубиха с 2:1 от Витоша Бистрица като гост във финала на Зона София. Орлите губеха с гол на премиера Бойко Борисов от пряк свободен удар през първата част, но стигнаха до равенство чрез Атанас Николов.

Иван Цветков на два пъти стреля в гредата след изравняването, но в последната минута на на мача тигрите стигнаха до победата с 2:1 след попадение на бившия футболист на ЦСКА Светослав Петров.

Освен Бойко Борисов и Светослав Петров за тигрите играха още братята Георги и Дани Пееви и Николай Божов. А за Пирин - Ради Бачев, Иван Стойчев, Георги Даскалов, Станислав Бачев, Костадин Марков, Емил Равначки и Михаил Ролев.