Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Джокович изигра само гейм, дъжд прекъсна мача му с Колшрайбер

Световният №1 Новак Джокович и съперникът му в третия кръг - Филип Колшрайбер, изиграха само един гейм на “Мастърс”-а в Индиън Уелс. Дъждът пообърка програмата и не позволи двубоят да се изиграе, като срещата бе отложена за днес. Сърбинът спечели първия гейм на свой сервис, след което играта бе прекъсната при предимство за германския ветеран във втория гейм. Двамата останаха на Корт №1 едва 18 минути. Джокович има 8 победи от 9 мача до момента срещу Колшрайбер. Победителят ще играе с французина (№18 в схемата) Гаел Монфис, който даде само три гейма на испанеца Алберт Рамос-Винолас - 6:0, 6:3.

В същото време поставеният под №7 австриец Доминик Тийм не срещна трудности в мача си с французина Жил Симон (№27) и го отнесе с 6:3, 6:1. Следващото препятствие пред Тийм е 40-годишният хърватски гигант Иво Карлович. Място в четвъртия кръг си осигуриха снощи още канадецът Милош Раонич (№13) и японецът Йошихито Нишиока.