Спалети: Не коментирам Икарди

Наставникът на Интер Лучано Спалети похвали футболистите си след днешния успех с 2:0 над СПАЛ. Победата дойде след две попадения през второто полувреме. Точни за "нерадзурите" бяха Матео Политано и Роберто Галярдини, а Спалети направи доста промени по състава си, за да запази свежи силите на основните си футболисти за предстоящия реванш с Айнтрахт (Франкфурт) в четвъртък. Треньорът не пожела да коментира случая с Мауро Икарди.

“Показахме качество, което притежаваме и трябва всеки път да демонстрираме. Показахме го и в мача с Айнтрахт от Лига Европа. В началото емоциите ни подведоха. Ние сме Интер и трябва да опитваме да повеждаме винаги. След гола днес Роберто Галярдини се превърна в съвсем различен футболист. Далберт и Жоао Марио също показаха своите качества. Лаутаро Мартинес се представи блестящо.

Не искам да говоря за Мауро Икарди, защото всичко, което кажа, се преиначава. Трябва да останем единни, за да побеждаваме. Само това има значение”, завърши специалистът.