Легия нанесе пета поредна загуба на тима на Алекс Колев (видео)

Без контузения Александър Колев Арка (Гдиня) допусна пета поредна загуба в полската Екстракласа. Снощи тимът отстъпи с 1:2 на Легия (Варшава) и още няма спечелена точка през 2019 година, а и петте поражения са с един гол разлика.

Красив гол на Карлитос в 59-ата минута даде преднина на Легия, а в 64-ата Сандро Куленович започна и завърши перфектна контра на гостите за 0:2. Арка върна едно попадение чрез Мачей Янковски в 68-ата минута, но не успя да избегне поредния разочароващ резултат.

В класирането начело е Лехия (Гданск) с 49 точки и мач по-малко от Легия. Арка е на 12-о място с 25 точки.