Отборът на Страхил Попов отпадна от Купата на Турция

Националът Страхил Попов не игра за Касъмпаша, а отборът му загуби с 1:2 от Акхисарспор и отпадна на 1/4-финалите за Купата на Турция. Тимът на българина отстъпи с 1:3 в първия мач и днес се нуждаеше от убедителна победа, но вместо това допусна ново поражение.

Елдер Барбоса даде преднина на Акхисарспор в 18-ата минута, а в 37-ата Бенгали Койта изравни. При този резултат домакините все още имаха надежди да продължат, но те угаснаха след попадението на Сержиньо в 84-ата минута.

Касъмпаша е в отчайваща форма и в първенството, където е в серия от 6 поредни загуби и се смъкна до 11-ото място в класирането.