Скуката завладя мача между Киево и Дженоа

Отборите на Киево и Дженоа не успяха да се победят в среща от 25-ия кръг на Серия "А". Двата тима завършиха наравно 0:0 в среща, която не предложи много положения пред двете врати. Крайният резултат не повлия по никакъв начин на класирането в шампионата. Тимът от Верона остава на последното 20-о място с актив от едва 10 точки, а Дженоа е 13-и с 29 точки.

Първата по-добра възможност пред една от двете врати дойде в 12-ата минута, в която Мариуш Степински от състава на Киево стреля опасно, но Андрей Раду парира удара с прекрасен плонж. В 25-ата минута Доменико Кришито бе съборен в наказателното поле при единоборство с бранител на домакините, но главният съдия даде сигнал играта да продължи. В 50-ата минута Киево бе близо до гол след добро изпълнение на Софиан Киин от пряк свободен удар, който премина на сантиметри от страничния стълб. Малко по-късно Кристиан Куаме се освободи от опеката на защитник и опита удар с глава, като топката прелетя над напречната греда.