Локо (Сф) започна ударно втория дял във Втора лига

Отборът на Локомотив (София) започна по възможно най-добрия начин втория дял на сезона във Втора лига. Възпитаниците на Младен Додич победиха с 3:0 Лудогорец 2 в Разград в среща от 18-ия кръг. С два гола за столичните “железничари” се отчете новото попълнение Цветомир Вачев, който бе точен в 41-ата и 75-ата минута. Резултата откри Марио Петков в 26-ата минута.

Локомотив (София) поведе с хубав гол на Марио Петков още в 26-ата минута, който успокои футболистите на наставника Младен Додич. Четири минути преди края на първото полувреме Цветомир Вачев, дошъл от Пирин (Благоевград), вкара своя първи гол в официален мач с екипа на Локо (София). “Железничарите” организираха добра контраатака, при която Джихат Кямил върна топката към Вачев и юношата на Славия удвои. В 75-ата минута новото попълнение вкара своя втори гол след самостоятелен рейд, при който успя да премине през трима бранители на Лудогорец 2 и с удар по земята да матира Даниел Наумов.

Успехът изкачи Локомотив (София) до 8-ото място във Втора лига с 22 точки, а Лудогорец е 13-и с актив от 19 точки.