Балъков: На малките отбори просто не им се дава възможност

Старши треньорът на Етър Красимир Балъков остана възмутен от съдийството и същевременно горд от представянето на играчите си при загубата с 0:1 от Берое.

“Горд съм с моите футболисти. На фона на всичко през първото полувреме и с нашите елементарни грешки, които доведоха до гол във вратата ни, играхме мъжки. С 10 човека през втората част категорично надиграхме Берое. С вдигната глава можем да се приберем във Велико Търново. След мача с Левски коментирах съдиите. Прави ми впечатление, че се коментират топ съдиите в топ мачовете. Всеки греши, но защо най-добрите ни рефери грешат точно в най-важните мачове? Казаха ми, че вторият жълт картон на Венци Василев го е нямало. Дали е трябвало да има дузпа за нас не знам, но ако е имало, какво да си говорим… В България има тенденция срещу някои отбори. На малките тимове, които искат да се борят с по-големите, просто не им се дава възможност”, заяви Балъков след мача.