Балотели не спира да бележи за Марсилия (видео)

Марио Балотели продължава с впечатляващото си представяне за Олимпик Марсилия и днес вкара второто попадение за победата с 2:0 над Амиен в 25-ия кръг на френското първенство. С победата марсилци вече имат 40 точки и се придвижиха на 4-о място в класирането.

Италианецът така и не успя да вкара гол за Ница през целия сезон преди да отиде в Марсилия този януари. Но в новата обстановка с новия отбор той вече има три попадения в четири мача под ръководството на Руди Гарсия.

Флориан Товен откри резултата в 19-ата минута, преди Балотели да реши мача шест минути по-късно. Това е трета поредна победа за Марсилия и шеста победа в толкова мачове. След поражението Амиен е на 16-о място с 21 точки.