Трета поредна победа за Анже

Преди началото на сезона във Франция много специалисти подценяваха отбора на Анже и го брояха за сигурен изпадащ, но момчетата на старши треньора Стефан Мулен се представят все по успешно. Днес тимът постигна трета поредна победа, като разгроми с 3:0 Анжи, и вече е в средата на класирането.

Резултата откри Стефан Бахокен от дузпа в края на първото полувреме. Нарушението за наказателния удар бе на ветерана Кристоф Жале. В 47-ата минута Анжело Фулжини засече центриране от десния фланг за 2:0, а точка на спора постави Кристиан Лопес в 90-ата минута.

С актив от 33 точки Анже е на 12-о място в класирането, а Ница остана на седма позиция с 37 пункта.