Емери: Можем да отстраним БАТЕ Борисов

Мениджърът на Арсенал Унай Емери беше разочарован след загубата с 0:1 като гост на БАТЕ Борисов в първия 1/16-финал в Лига Европа, но остава уверен в способността на своя тим да отстрани беларуския си съперник.
“Загубихме. Няма на какво да се радваме. През първото полувреме иммахме много положения, но съперникът игра много добре в защита.

През втората част също създадохме опасности, но БАТЕ отново показа отлична защита и успя да ни отбележи гол. Надявам се след седмица да се получи съвсем друг мач. Аз съм оптимист и вярвам в моя отбор. Може да обърнем хода на сблъсъка и да продължим напред. За съжаление губим Лаказет заради червен картон. Не мога да коментирам справедливостта на наказанието, тъй като не видях добре положението “, коментира испанският специалист.