Заха донесе точка на Палас (видео)

Звездата на Кристъл Палас Вилфрид Заха донесе точката на своя тим, след като успя да изравни за крайното 1:1 в домакинството срещу Уест Хам. Той стреля от малък ъгъл, топката се удари в крака на Диоп и не остави шансове на Фабиански. "Чуковете" бяха повели след попадение на Марк Нобъл от дузпа в средата на първото полувреме.

Домакините можеха да изравнат и по-рано, в началото на втората част, но удар на Макартър срещна гредата, след като той бе оставен непокрит близо до вратата на съперника. Заха пък пропусна да донесе победата на Палас малко след като изравни. Фабиански обаче направи отлично спасяване.

Точката изкачи Уест Хам на десето място, а Кристъл Палас до 13-ото място в класирането.

КРИСТЪЛ ПАЛАС - УЕСТ ХАМ 1:1