Гол от дузпа реши битката между Славия и Добруджа

Славия победи с 1:0 у дома предвождания от Емил Велев тим на Добруджа в последния си приятелски мач от зимната подготовка.

Голът реализира Цветелин Чунчуков от дузпа в 18-ата минута. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено за нарушение в наказателното поле на вратаря Стефано Кунчев срещу Стефан Ашковски.

През второто полувреме в игра за "белите" се включиха 11 нови футболисти. Между тях беше каращият проби сръбски защитник Душан Лалатович.

Дебют за столичани направи корейският десен бек Хоя Ким.

състав на Славия: Георги Петков, Хоя Ким, Давид Муньос, Тейнур Марем, Димитър Велковски, Славчо Шоколаров, Милен Гамаков, Радослав Кирилов, Дарко Тасевски, Стефан Ашковски, Цветелин Чунчуков (като резерви влязоха Георги Георгиев, Душан Лалатович, Владислав Узунов, Филип Кръстев, Илиян Мицански, Александър Станисавлевич, Мартин Сандов, Алекс Боримиров, Преслав Петров, Денис Бара, Христо Иванов).

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg