Локомотив (Пд) и Сеница не си вкараха голове (видео)

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Сеница завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе в Турция. Двата тима изиграха много слаб мач, като логично проверката завърши без отбелязани попадения.

Първата интересна ситуация в сблъсъка дойде в 10-ата минута, когато Димитър Илиев овладя подаване в наказателното поле, след което опита техничен удар, но опитът му мина малко над вратата. До края на първата част двата отбора показаха доста слаба и безидейна игра.

Второто полувреме започна по-добре за Сеница. В 52-ата минута Ел Мудан отправи опасен удар, който обаче не намери очертанията на вратата.

В 73-ата минута Карагарен центрира от фаул по земя към Димитър Илиев, който стреля много опасно, но бранител на словашкия тим изби в ъглов удар. В 79-ата минута Карагарен се озова на отлична позиция в наказателното поле, но атакуващият футболист не успя да отбележи в мрежата на Сеница.

До края на срещата двата тима не успяха да измислят нищо интересно в атака и логично контролата завърши при резултат 0:0.

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - СЕНИЦА 0:0