Рилски спортист надви юношите на Локо (Пд) в контролна среща

Рилски спортист (Самоков) надви юношеския отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години с 2:0 в контролна среща. Проверката се игра днес от 14:00 на помощния терен на "Лаута".

Локомотив контролираше нещата на терена, но не успя да стигне до попадение. Рилски спортист поведе в началните минути на срещата с гол на Иван Иванов. Няколко минути по-късно гостите стигнаха и до второ попадение, дело на Джорджио Димитров. До края на сблъсъка "черно-белите" имаха няколко шанса да стигнат до попадение, но Огнян Памуков, Желязко Калинов и Илиян Томов пропуснаха да поразят вратата на Рилски спортист.

Това бе поредната контрола за Локомотив U19 преди старта на мачовете от Елитната група. "Черно-белите" подновяват първенството с дерби срещу Ботев (Пловдив). Срещата е насрочена за 24 февруари от 13:30 на "Лаута".

СНИМКА: Официален сайт на Локо (Пд)