Септември и Чихура не се победиха в контрола (видео)

Отборите на Септември (София) и Чихура завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе в Турция. Двата тима изиграха слаб мач, а единствената интересна ситуация дойде в 86-ата минута, когато Бенга направи дузпа, която обаче бе спасена от Валентин Галев.

Първата опасност в срещата бе пред вратата на столичани. В 16-ата минута Сардалишвили проби мощно отляво, след което стреля силно, но право в ръцете на Янко Георгиев.

В края на първата част Борис Галчев стреля от пряк свободен удар, но Хамзич се справи с шута на капитана на Септември. В 57-ата минута Стаматов проби и центрира в наказателното поле към Илиевски, но атакуващият футболист не успя отклони коженото кълбо в мрежата на грузинците.

Десет минути преди края на срещата Димитър Костадинов можеше да изненада стража на Чихура, но опитът му не намери очертанията на вратата.

В 86-ата минута Бенга направи дузпа. Румънският футболист бе изгонен от главния съдия. Зад топката застана Корипадзе, който стреля в долния десен ъгъл, но Валентин Галев успя да спаси удара на атакуващия играч на грузинците. Това бе и последната интересна ситуация в контролата.

СЕПТЕМВРИ - ЧИХУРА 0:0