Черно море победи Несебър в контрола

Черно море победи Несебър с 3:1 в първата си контрола за деня. Срещата се игра на стадион "Младост" във Варна. През първата част двата отбора почти не създадоха сериозни голови положения. Домакините успяха да открият резултата в 34-aта минута, когато Родриго Енрике вкара за 1:0. В 45-та минута отново той бе най-съобразителен в наказателното поле на гостите и с хубав удар покачи резултата на 2:0.

През второто полувреме Черно море създаде доста голови положения, но Лъчезар Йорданов, Радослав Василев, Мехди Фенуш и Мирослав Енчев. В 71-aта минута гостите успяха да намалят изоставането си с прекрасен гол на Христо Каймакански от пряк свободен удар, като преди това вратарят Иван Дичевски получи червен картон, но по договорка между двата отбора остана на терена. В 73-та минута Радослав Василев вкара трети гол за домакините след асистенция на Мартин Костадинов. До края на срещата пропуски за домакините направиха Стефан Станчев и Мехди Фенуш.

Снимка: chernomorepfc.bg