Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Лацио се завърна на победния път в Серия “А” (видео)

Отборът на Лацио прекъсна серията си от три поредни шампионатни мача без успех, след като записа победа с 1:0 при гостуването си на Фрозиноне в двубой от 22-ия кръг на Серия "А". Единственото попадение в мача отбеляза Фелипе Кайседо в 36-ата минута.

Първият по-интересен момент дойде в 27-ата минута, когато съдията отсъди дузпа в полза на Фрозиноне за фаул на Бастош срещу Камило Чиано. Реферът обаче реши да се консултира с ВАР и така отмени първоначалното си решение. Лацио се възползва по най-добрия начин от това, след като в 36-ата минута стигна до гол, благодарение на силен шут на Кайседо от границата на наказателното поле.

През втората част лациалите повече се защитаваха, а домакините не успяха да реализират положенията си. Най-добрите им положения бяха в 85-ата и 87-ата минута. Първо Андреа Пинамонти беше изведен на добра позиция, но ударът му прелетя високо над вратата, а малко след това Томас Стракоша отрази удар на резервата Марчело Трота, за да гарантира успеха на своя тим.

С трите точки днес Лацио събра 35 и се намира на 6-о място само на една зад 4-ия Милан. Фрозиноне продължава да е в зоната на изпадащите на 19-о място с 13 пункта.