Росен Кирилов: Доволен съм от първите 60 минути

Наставникът на Витоша (Бистрица) Росен Кирилов бе доволен от играта на своя тим в днешната контролна среща с Борац (Баня Лука). “Тигрите” завършиха наравно 2:2 с тима от Босна и Херцеговина.

“Доволен съм от 60-те минути. Първото полувреме беше много добро. Вкараха ни ранен гол, не бяхме вработили. Направихме една грешка , но след това изцяло доминирахме. Изпуснахме две-три чисти положения. Дузпа изпуснахме. Можехме да бием с разлика. Интересува ме, че играта беше добра. Радвам се, че футболистите започват да влизат в ритъм. Мисля, че ще сме готови за първия мач. Нямаме проблеми с контузени футболисти. Изгубихме предишните две контроли, но можеше да победим. Ще продължаваме да сме изключително скучни на трансферния пазар. Това са футболистите, с които разполагаме. Ще разчитаме на тях, вярвам в тях и съм сигурен, че имат още по-голям потенциал”, коментира Кирилов пред Sportal.bg.