Петев надви Муслин в Саудитска Арабия

Ал Кадисия, воден от Ивайло Петев, прекъсна негативната си серия от 4 мача без победа във всички турнири. Днес в среща от 18-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия тимът на бившия национален селекционер на България записа успех с 2:0 над Ал Фейха, където треньор е екснаставникът на Левски Славолюб Муслин.

И двата гола за Ал Кадисия паднаха през второто полувреме и бяха дело на Камара в 67-ата и Елтон в 70-ата минута. Ал Кадисия заема временното девето място в класирането с 23 точки. Ал Фейха е 14-и с 15.

В следващите три мача съставът на Петев ще се изправи срещу първите три тима в класирането – Ал Хилал, Ал Насар и Ал Шабаб.