Здравков: Цървена звезда респектира нашите футболисти с груби прояви

Наставникът на Лудогорец Антони Здравков се оплака, че Цървена звезда са играби грубо през първото полувреме. Въпреси това спецът заяви, че не е доволен от представянето в защита. "Орлите" отстъпиха с 1:3 през сръбския гранд.
"През първите 20 минути не подходихме добре в мача. За мен е много негативна и играта на Цървена звезда - много здраво, много своеволно с фауловете. Много груби нарушения, които респектираха нашите играчи и те се пазеха. След почивката съперникът започна да играе нормално и стана хубав мач.
Няма кой знае колко много плюсове. Единият от головете беше с грешен подход от наша страна и няма как да съм доволен. Основното е свършено, до последно се видя, че нямаха никакъв проблем нашите играчи. Проблем е, че резултатите не са добри, като съотношение на победи и загуби, но основното се свърши и затова бяхме дошли. На резултатите не държа толкова много, колкото на начина, по който се стига до тях. В отбрана играе всеки един футболист и не се справихме добре", заяви Здравков.