Ново разочарование за тима на Страхил Попов (видео)

Касъмпаша не успява дори да се доближи до силното си представяне от първата половина на сезона в Турция. Днес отборът на Страхил Попов записа трета поредна загуба от началото на годината. Срещу гостуващия Сивасспор Касъмпаша отстъпи с 1:3 и се смъкна до 7-о място в класирането, с актив от 29 точки.

Емре Килинч даде преднина на гостите в 5-ата минута с изстрел от малък ъгъл. Не след дълго обаче Стипе Перица възстанови равенството след удар с глава. През второто полувреме два гола на ветерана Аруна Коне осигуриха трите точки на Сивасспор.

В друг мач от 20-ия кръг Галатасарай не можа да надвие като гост Аланияспор - 1:1. Джалма се разписа за домакините, а Софиан Фегули изравни за истанбулския гранд.

В класирането начело е Истанбул Башакшехир с 41 точки и мач по-малко от Галатасарай, който има 36 точки. Третата позиция делят Малатияспор и Трабзонспор с по 30 пункта.