Гълъбинов се завърна в игра, Специя изпусна победата в голов трилър (видео)

Българският нападател Андрей Гълъбинов, който доскоро лекуваше контузия, се завърна в игра за Специя. Родният таран се появи като резерва при зрелищното равенство 4:4 като гост на Бреша. Гълъбинов влезе в 80-ата минута, когато вече бяха паднали и осемте гола.

Лука Мора изведе Специа напред още в 1-ата минута след грешка на вратаря Лоренцо Андренаци. В 24-ата изгряващата звезда на италианския футбол Стефано Тонали изравни. Още три пъти Специя повеждаше и домакините винаги успяваха да отговорят. С хеттрик за Бреша се отличи Алфредо Донарума.

В класирането лидер е Палермо на Ивайло Чочев с 37 точки, а Бреша има 36 и е на второ място. Следват Лече и Пескара, а Специя е на 9-о място с актив от 28 точки.