Чочев с жълт картон и голям пропуск при загуба на Палермо (видео)

Националът Ивайло Чочев игра цял мач и получи жълт картон, а неговият Палермо допусна втора поредна загуба в Серия "Б". След поражението от Салернитана в предишния кръга, сега лидерът в класирането отстъпи и на Кремонезе - 0:2. Точни за домакините бяха Мариано Арини и Франческо Мильоре.

Чочев можеше да открие резултата в 30-ата минута, но от непосредстсвена близост стреля с глава в ръцете на вратаря Никола Равалия. Кремонезе поведе в самия край на полувремето с попадение на Арини, който се разписа след центриране от корнер.

В 70-ата минута Мильоре с хубав изстрел от границата на наказателното поле направи 2:0 за Кремонезе и изкачи тима на 11-о място в класирането. Палермо още води, но вече има само две точки преднина пред втория Бреша, който е и с мач по-малко.