Струмска слава и Беласица си вкараха 6 гола в Струмяни

Струмска слава и Беласица завършиха наравно 3:3 в контролна среща, играна в Струмяни. Първоначално срещата трябваше да се играе в Марикостиново, но бе изместена заради падналия дъжд в последните дни.

Христо Петров откри за Беласица, но още до края на първото полувреме Струмска слава обърна резултата с голове на капитана Борислав Николов, Христо Младенов и Александър Аспарухов. Много интересен бе вторият гол за Славата. Реферът Ивайло Стоянов отсъди дузпа, но вратарят Бахтарлиев спаси удара на Аспарухов. След последвалия ъглов удар Христо Младенов вкара попадение отблизо. През втората част треньорите Владимир Димитров и Иво Тренчев направиха доста смени. Петричани първо намалиха резултата чрез Иван Марчев, а в последната минута от дузпа Мартин Таушанов оформи и крайното 3:3.

През първото полувреме главният съдия Ивайло Стоянов изгони вратаря на петричани Захари Димитров за реплика.