Ботев (Враца) би петия в Украйна, Божинов продължава с головете

Ботев (Враца) стартира с престижна победа контролите си в Турция. Днес врачани надиграха с 2:0 Олександрия, който заема пето място в украинското първенство. Резултата откри Валери Домовчийски преди почивката, а след нея, в 71-ата минута, Валери Божинов довърши противника с втори гол.

Срещата се игра при лошо време, а по едно време се изви и гръмотевична буря, което наложи нейното временно спиране. Малко по-късно времето се пооправи и двубоят продължи.

Ботев (Враца) стартира със следните 11: Костов, Тур, Керчев, Иванов, Елхи, Вълчев, Апостолов, Стоев, Атанасов, Генов, Домовчийски