100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:3

Ница се настани в топ 6

Домакински успех с 2:0 срещу новака Ним изкачи Ница на временното 6-о място в Лига 1. Без продадени на Олимпик Марсилия Марио Балотели "орлетата" затвърдиха добрата си форма от началото на годината и стигнаха до победата с голове на Юсеф Атал и Алан Сен-Максимин.

Десният бек Атал откри резултата в 41-ата минута след чудесна атака на домакините, при която той беше изведен в наказателното поле и с много точен удар по диагонала завари неподготвен вратаря Пол Бернардони. В 54-ата минута Сен-Максимим напредна необезпокояван и с прецизен изстрел вкара втори гол за Ница.

Въпреки поражението, Ним стои стабилно в средата на таблицата с 29 точки.