Хетафе взе минимален аванс срещу Валенсия (видео)

Отборът на Хетафе взе минимален аванс срещу Валенсия в първия 1/4-финален сблъсък от турнира за Купата на краля, след като победи у дома с 1:0.
Единственото попадение на стадион “Колизеум Алфонсо Перес” отбеляза любимецът на феновете Хорхе Молина в 76-ата минута, след като получи топката от Леандро Кабрера. Молина започна мача като резерва и влезе в игра едва в 69-ата минута. Това беше първи гол за Молина в турнира за сезона, който е толкова харесван от феновете на Хетафе, че някои препоръчват включването му в националния отбор и преименуването на стадиона на "Колизеум Хорхе Молина".
Въпреки загубата, Валенсия запазва добри шансове за реванша на 29 януари.